Chroń swoją prywatność dzięki InvisibleShield Glass Elite Privacy do iPhone 11

lis23

Chroń swoją prywatność dzięki InvisibleShield Glass Elite Privacy do iPhone 11

 

InvisibleShield, marka należąca do firmy ZAGG, wprowadza do sprzedaży szkło prywatyzujące Glass Elite Privacy. W świecie, w którym wszystko staje się publiczne, wciąż zależy nam na ochronie naszych prywatnych danych. Glass Elite Privacy chroni ekran telefonu zarówno przed skutkami uderzeń, jak i niepowołanymi spojrzeniami.

Rozwiązania marki InvisibleShield charakteryzuje jedno przesłanie – produkty mają chronić ekran przed wszystkimi zagrożeniami, na jakie użytkownik może narazić swój telefon podczas codziennych czynności. Glass Elite Privacy gwarantuje zaawansowaną ochronę ekranu i prywatności. Dwukierunkowy filtr zapewnia pełną prywatność całego ekranu, z każdej strony, dzięki czemu użytkownik może mieć pewność, że jego wiadomości czy maile nie zostaną przeczytane przez niepowołane osoby podczas przebywania w zatłoczonych miejscach.

 

 

Szkło zabezpiecza ekran przed zarysowaniami, rozbiciem i innymi uszkodzeniami. Przy jego produkcji zastosowano najnowszą technologię Ion Exchange™, dzięki której szkło InvisibleShield jest bardziej odporne na zarysowania oraz 4-krotnie bardziej wytrzymałe podczas uderzenia od dostępnych na rynku rozwiązań w tej kategorii. Dodatkowo szkła z serii Elite zostały wyposażone w technologię ClearPrint ™, dzięki której odciski palców znikają z ekranu, a obraz jest wyraźny i pozbawiony smug.

 

InvisibleShield Glass Elite Privacy jest dostępne do iPhone 11, 11 Pro oraz 11 Pro Max w cenie od 139 zł.

lis  23

potrzebujesz porady ?

+48 666 733 744

Jesteśmy do Twojej dyspozycji: Pon - Pt 9 - 19, Sob 10 - 14