Serwis iPhone X 5,8"

Usterki sprzętu elektronicznego nie należą do rzadkości, nawet jeśli sprawa dotyczy urządzeń renomowanego producenta, jakim jest Apple. Co więc zrobić, kiedy nasz iPhone X uległ awarii? Przede wszystkim warto zwrócić się po pomoc do profesjonalnego serwisu.

W Kom-Serwis wykonamy dla Państwa stosowne naprawy telefonów iPhone, w tym też modelu X. Posiadamy nie tylko niezbędne umiejętności, doświadczenie, ale też sprzęt, dzięki któremu wymiana nie będzie stanowiła najmniejszego problemu. Możemy również wymienić uszkodzony akumulator, dzięki czemu telefon będzie znów działał tak długo, jak na początku. Komponenty, które wymieniamy, to:

  • zbita szybka,
  • wyświetlacz,
  • tylna klapka,
  • gniazdko ładowania,
  • mikrofon,
  • głośnik rozmów

Pracujemy wyłącznie na oryginalnych częściach

To, co świadczy o naszym profesjonalnym podejściu do klientów to fakt, że naprawa przebiega z użyciem oryginalnych części, na które otrzymuje się pisemną gwarancję. Proponujemy też wymianę uszkodzonych podzespołów na wysokojakościowe zamienniki, które są tańsze niż elementy pochodzące od Apple’a, a przy tym cechują się porównywalnymi parametrami. Prowadzone przez nas naprawy telefonów iPhone X przebiegają szybko i w określonych przypadkach już po godzinie aparat jest gotowy do odebrania. Przy cięższych awariach usunięcie usterki może zająć dwa dni.

Nie tylko sprzęt

Nasi serwisanci, oprócz wymiany zbitej szybki, wyświetlacza, tylnej klapki, gniazda ładowania, mikrofonu czy głośnika rozmów mogą dokonać również bardziej szczegółowej diagnostyki i określić, dlaczego telefon nie działa tak, jak powinien. Naprawa bowiem może obejmować nie tylko podzespoły, ale też oprogramowanie, czym również się zajmiemy. Jeśli pojawił się jakikolwiek problem z Państwa telefonem iPhone X, to zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem. Gwarantujemy, że w Kom-Serwis znajdziecie Państwo niewygórowane ceny usuwania usterek, szybką realizację zlecenia i gwarancję przywrócenia poprawnego działania sprzętu.

Aktywne filtry:

-