iPhone X 5,8"

Choć iPhone XS zaprezentowany został stosunkowo niedawno, na rynku znajdziemy już bogatą ofertę części zamiennych do najnowszego modelu flagowca marki Apple. W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie bogaty asortyment akcesoriów, który z pewnością ucieszy każdego fana telefonów z charakterystycznym jabłkiem. Selekcjonując najlepsze z dostępnych na rynku produktów, stworzyliśmy dla Ciebie unikatową kolekcję, w której znajdziesz, m.in. szeroki wybór etui do iPhone XS 5.8, niezawodne, dedykowane szkło na ekran czy obudowy ochronne w wielu modnych kolorach, wyróżniające się wysoką jakością wykonania, precyzją i niebanalną stylistyką.

 

Wszystkie dostępne w naszej ofercie akcesoria to produkty pochodzące wyłącznie od renomowanych firm, łączące w sobie ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne z niebanalnym designem, jakim charakteryzują się telefony i poszczególne urządzenia Apple. Wybierając etui, szkło na wyświetlacz czy obudowy UAG Plasma do swojego iPhone z naszej starannie wyselekcjonowanej kolekcji, zyskujesz pewność niezawodności i najwyższej jakości wykonania w doskonałej cenie.

 

Ekrany, etui, wyświetlacze i szkła do iPhone xs 5,8"

W naszej bogatej kolekcji znajdziesz pełen asortyment części i podzespołów ekranu do najnowszego modelu iPhone Xs 5.8''. Oferujemy markowe wyświetlacze, etui, obudowy oraz wiele innych podzespołów i akcesoriów dedykowanych zaprezentowanemu we wrześniu 2018 modelowi telefonu iPhone. Naszym znakiem rozpoznawczym są szeroki wybór dostępnych akcesoriów oraz ich niska cena. Wszystko to sprawia, że nasz asortyment cieszy się popularnością wśród miłośników sprzętu Apple, którzy doceniają profesjonalizm oraz wysoki standard obsługi klienta, który zawsze jest u nas gwarantowany.

 

Serwis i wymiana wyświetlacza iPhone xs 5,8" - niska cena

Obok sprzedaży szerokiego asortymentu markowych podzespołów i akcesoriów do telefonów iPhone Xs 5.8'' nasza hurtownia świadczy również kompleksowy serwis ekranu w telefonach Apple. Wymienimy uszkodzony wyświetlacz, naprawimy ekran, pomożemy dobrać odpowiednie szkło i części zamienne. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu sprzętu Apple, a każdy powierzony nam smartfon serwisujemy z zachowaniem najwyższych standardów marki.

 

Aktywne filtry:

-
Wybierz
  • Tak (22 )