iPhone SE

Części zamienne – iPhone SE

Kiedy na rynku pojawił się iPhone SE, wzbudził pozytywne recenzje i został uznany za godnego następcę modeli 5C czy 5S, konkurując parametrami nawet z 6S. Duży wyświetlacz LCD oferuje użytkownikowi doskonałą jakość wyświetlanego obrazu. Pamięć operacyjna 2 GB oraz procesor A9 zapewniają mu sprawne, wydajne i szybkie działanie systemu operacyjnego, a bateria 1560 MAH – wielogodzinne użytkowanie. Nic dziwnego, że tak wielu użytkowników zdecydowało się zakupić iPhone SE do codziennego użytku, doceniając wysoką jakość telefonu, który nawet kilka lat po swojej premierze cieszy się wielką popularnością.

 

W trosce o jak najwyższy komfort użytkowania zapraszamy do zakupu części zamiennych. Oferujemy niezwykle szeroki wybór podzespołów, akcesoriów i niezbędnych części do iPhone SE. W naszym bogatym katalogu produktów znajdują się m.in.: przednia szybka ekranu, digitizer, głośnik czy bateria. Oferujemy również praktyczne i w pełni zgodne ze specyfikacją iPhone SE zestawy narzędzi do samodzielnych napraw i konserwacji telefonu Apple. W naszej ofercie znajdziesz także ramki, głośniki oraz inne części.

 

Części zamienne – iPhone SE

Jeśli nie widzisz w naszej ofercie poszukiwanej części zamiennej do iPhone SE, skontaktuj się z nami. Zamówimy ją specjalnie dla ciebie, gwarantując szybką dostawę, wygodną opcję płatności oraz oczywiście, atrakcyjną cenę. Kupując u nas, możesz także odebrać zamówienie osobiście, w naszym sklepie przy ulicy Dzieci Warszawy 9 w Warszawie.

 

Aktywne filtry:

-
Wybierz
 • Tak (3 )
  • Wyświetlacz Ekran Lcd Szybka iPhone SE (Biały) (Jakość AAA)
   Fabrycznie nowy wyświetlacz w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości AAA. Działanie wyświetlacza i panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z telefonem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
   119,00
   PLN
  • Wyświetlacz Ekran Lcd Szybka iPhone SE (Czarny) (Jakość AAA)
   Fabrycznie nowy wyświetlacz w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości AAA. Działanie wyświetlacza i panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z telefonem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
   119,00
   PLN
  • Bestseller
   Bestseller
   Wyświetlacz Ekran Lcd Szybka iPhone SE (Biały) (Jakość HQ)
   Fabrycznie nowy wyświetlacz w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ - High Quality. Działanie wyświetlacza i panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z telefonem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
   139,00
   PLN
  • Bestseller
   Bestseller
   Wyświetlacz Ekran Lcd Szybka iPhone SE (Czarny) (Jakość HQ)
   Fabrycznie nowy wyświetlacz w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ - High Quality. Działanie wyświetlacza i panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z telefonem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
   139,00
   PLN
  • Wyświetlacz Ekran Lcd Szybka iPhone SE (Biały) (Jakość OEM)
   Fabrycznie nowy wyświetlacz w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Wyświetlacz oryginalny Retina + regenerowana szybka. Działanie wyświetlacza i panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z telefonem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
   319,00
   PLN
  • Wyświetlacz Ekran Lcd Szybka iPhone SE (Czarny) (Jakość OEM)
   Fabrycznie nowy wyświetlacz w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Wyświetlacz oryginalny Retina + regenerowana szybka. Działanie wyświetlacza i panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z telefonem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
   319,00
   PLN
  • Apple A1400 Oryignalna Ładowarka Sieciowa 5W
   Ten ultrakompaktowy i wygodny zasilacz USB zaprojektowany przez firmę Apple świetnie nadaje się do ładowania iPhone’a lub iPoda w domu, w podroży i wszędzie tam, gdzie nie da się podłączyć tych urządzeń do komputera. Współpracuje z każdym telefonem iPhone i wszystkimi modelami Apple Watch oraz iPoda ze złączem dokującym lub złączem Lightning. Zasilacz ma stałe bolce zgodne ze standardami Unii Europejskiej, umożliwiające użytkowanie w Europie kontynentalnej.
   69,00
   PLN
  • Apple EarPods MD827ZM/B Oryginalne Słuchawki Jack 3,5mm
   W odróżnieniu od tradycyjnych okrągłych słuchawek, słuchawki douszne EarPods odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu są one jeszcze bardziej wygodne niż inne słuchawki douszne. Tylko oryginalne produkty zapewnią 100% kompatybilności i satysfakcji.
   79,00
   PLN
  • Apple MD818ZM/A Oryginalny Kabel USB Lightning 1m (Blister)
   Przewód USB 2.0 zaprojektowany przez firmę z nagryzionym jabłuszkiem, pozwala połączyć iPhone'a lub iPoda ze złączem Lightning (bezpośrednio lub przez stację dokującą) z portem USB komputera, umożliwiając synchronizację i ładowanie baterii, lub z zasilaczem USB Apple, który umożliwia ładowanie baterii z gniazdka sieci elektrycznej.
   59,00
   PLN
  • Promocja
   Apple MD818ZM/A Oryginalny Kabel USB Lightning 1m (Bulk)
   Przewód USB 2.0 zaprojektowany przez firmę z nagryzionym jabłuszkiem, pozwala połączyć iPhone'a lub iPoda ze złączem Lightning (bezpośrednio lub przez stację dokującą) z portem USB komputera, umożliwiając synchronizację i ładowanie baterii, lub z zasilaczem USB Apple, który umożliwia ładowanie baterii z gniazdka sieci elektrycznej.
   49,90
   PLN
   Stara cena: 54,99
  • Apple MD819ZM/A Oryginalny Kabel USB Lightning 2m (Blister)
   Ten 2-metrowy przewód USB 2.0 pozwala podłączyć iPhone'a, iPada lub iPoda ze złączem Lightning do portu USB komputera, umożliwiając synchronizację i ładowanie baterii. Można też użyć zasilacza USB firmy Apple i wygodnie ładować urządzenia z gniazdka elektrycznego.
   69,00
   PLN
  • Promocja
   Apple MD819ZM/A Oryginalny Kabel USB Lightning 2m (Bulk)
   Ten 2-metrowy przewód USB 2.0 pozwala podłączyć iPhone'a, iPada lub iPoda ze złączem Lightning do portu USB komputera, umożliwiając synchronizację i ładowanie baterii. Można też użyć zasilacza USB firmy Apple i wygodnie ładować urządzenia z gniazdka elektrycznego.
   59,90
   PLN
   Stara cena: 64,99
  • Bestseller
   Bestseller
   Apple MD836ZM/A Oryginalna Ładowarka Sieciowa USB 12W A1401
   Ten kompaktowy, wygodny zasilacz USB świetnie nadaje się do ładowania iPhone'a, iPada lub iPoda ze złączem Lightning w domu, w podróży i wszędzie tam, gdzie nie da się ich podłączyć do komputera. Możesz podłączyć zasilacz bezpośrednio do urządzenia za pomocą złącza Lightning.
   79,00
   PLN
  • Apple MK0X2AM/A Oryginalny Kabel Z USB-C Na Lightning 1m (Bulk)
   Tym przewodem możesz podłączyć iPhone’a, iPada lub iPoda ze złączem Lightning do Maca z portem USB-C lub Thunderbolt 3 (USB-C), by synchronizować dane i ładować urządzenia. Przewodu można używać także z zasilaczem Apple USB-C o mocy 29 W, 30 W, 61 W lub 87 W do ładowania urządzeń iOS i ładowania iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus, iPhone’a X, iPhone’a XS, iPhone’a XS Max, iPhone’a XR oraz wybranych wersji iPada Pro w trybie szybkim.
   149,00
   PLN
  • Bateria Akumulator 1560 mAh iPhone SE (Jakość HQ)
   Fabrycznie nowa bateria o pojemności 1560 mAH do iPhone SE. Działanie baterii przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Akumulator posiada zero cykli ładowania.
   69,00
   PLN
  • Bateria Akumulator 1560 mAh iPhone SE (Jakość OEM)
   Fabrycznie nowa oryginalna bateria o pojemności 1560 mAH do iPhone SE. Działanie baterii przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Akumulator posiada zero cykli ładowania.
   119,00
   PLN
  • GRIFFIN SURVIVOR ALL-TERRAIN ETUI PANCERNE IPHONE SE / 5S / 5 (CZARNY)
   Survivor All-Terrain to najnowsza wersja kultowego etui amerykańskiej marki Griffin w wersji do iPhone’a 5/5s/SE. Zaprojektowana z myślą o profesjonalistach oraz najbardziej wymagających użytkownikach, obudowa ochronna Survivor spełnia rygorystyczne wymogi Departamentu Ochrony USA odnośnie standardu MIL-STD-810G. Etui składa się w sumie z 3 oddzielnych modułów, które zapewniają całkowitą ochronę iPhone’a w razie upadku na twarde podłoże z wysokości 2 m, a nawet przed deszczem i podczas burzy piaskowej, a także innych czynników zewnętrznych, które w...
   179,00
   PLN
  • GŁOŚNIK ROZMÓW IPHONE 5S
   Fabrycznie nowy głośnik rozmów o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie głośniczka jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części.
   9,00
   PLN
  • Promocja
   iOttie Easy Flex 3 Uchwyt Samochodowy (Biały)
   Dzięki nowej i ulepszonej konstrukcji, Easy Flex 3 w kolorze białym uczyni Twoje doświadczenie z montażem uchwytu samochodowego łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki unikalnej konstrukcji tilt-back, Easy Flex 3 staje się niezwykle kompaktowym rozwiązaniem i oszczędnym w zagospodarowaniu miejsca umieszczenia uchwytu, gdyż zajmuje dosłownie kilka centymetrów na desce rozdzielczej czy szybie. Jest to idealny rozmiar, aby nie tylko zamontować go w samochodzie, ale również na biurku. Posiada bardzo lepki żel na spodzie, który zapewnia stabilność po...
   89,00
   PLN
   Stara cena: 99,00
  • Promocja Bestseller Polecany
   Bestseller Polecany
   iOttie Easy One Touch Mini CD Slot Uchwyt Samochodowy
   iOttie Easy One Touch Mini CD to kompaktowy w pełni funkcjonalny uchwyt samochodowy z innowacyjnym rozwiązaniem mocowania, który pasuje do dowolnego gniazda CD w większości pojazdów. To mocowanie zapewnia bezpieczne, uniwersalne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie montażowe Twojego urządzenia smartphone. Łatwy system dotykowy pozwala na mocowanie i zwalnianie urządzenia za jednym naciśnięciem palca. Niezależnie od tego, czy telefon jest chroniony przez pokrowiec uchwyt iOttie Easy One Touch Mini bezpiecznie utrzymuje urządzenie, dzięki czemu można jeździć...
   84,99
   PLN
   Stara cena: 99,00
  • Promocja Bestseller Polecany
   Bestseller Polecany
   iOttie Easy One Touch Mini Vent Mount Uchwyt Samochodowy
   iOttie Easy One Touch Mini CD to kompaktowy w pełni funkcjonalny uchwyt samochodowy z innowacyjnym rozwiązaniem mocowania, który pasuje do jakiegokolwiek otworu wentylacyjnego. To mocowanie zapewnia bezpieczne, uniwersalne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie montażowe Twojego urządzenia smartphone. Łatwy system dotykowy pozwala na mocowanie i zwalnianie urządzenia za jednym naciśnięciem palca. Niezależnie od tego, czy telefon jest chroniony przez pokrowiec uchwyt iOttie Easy One Touch Mini bezpiecznie utrzymuje urządzenie, dzięki czemu można jeździć bez...
   84,99
   PLN
   Stara cena: 99,00
  • iOttie iTap Magnetic CD Slot Mount Uchwyt Samochodowy
   iOttie iTap Magnetic CD Slot Mount posiada innowacyjny sposób montażu w gniaździe CD, który zapewnia mocny uchwyt do smartfonów wykorzystując przyciąganie magnetyczne. Wykorzystując ramkę aluminium, zastosowanie iTap Magnetic Slot CD Mount jest wykonany w najwyższej jakości, posiadający również nowoczesny wygląd, który sprawia, że ​​wyróżnia się spośród innych mocowań. Oferuje on elegancki wygląd, który jest bardziej kompaktowy niż większości mocowań Slot CD na rynku. W przeciwieństwie do większości uchwytów wentylacyjnym, iTap Magnetic Slot CD Mount...
   99,00
   PLN
  • Promocja
   Kanex Micolor Premium Kabel USB Lightning 1,2m MFI (Rose Gold)
   Kabel Kanex MiColor™ Premium Lightning pozwala połączyć iPhone’a, iPada lub iPoda do dowolnego portu USB w celu ładowania lub synchronizacji danych. Wykończenie z aluminium klasy premium idealnie pasuje do Twojego urządzenia z logiem Apple, natomiast DuraBraid™ oferuje zwiększoną wytrzymałość oraz zero problemów ze splątywaniem.
   104,99
   PLN
   Stara cena: 109,00
  • Kenu Airbase Magnetic Uniwersalny Magnetyczny Uchwyt Samochodowy 360° Pivot (Czarny)
   Kenu Airbase Magnetic samochodowy uchwyt na smartfona, montowany na desce rozdzielczej lub szybie. Wyposażony w sześć silnych, bezpiecznych magnesów do bezdotykowego mocowania telefonu.
   139,00
   PLN
  • Kenu Airbase Pro Uniwersalny Uchwyt Samochodowy 360° Pivot (Czarny)
   Kenu Airbase Pro samochodowy uchwyt na smartfona, montowany na desce rozdzielczej lub szybie. Wykonany z antypoślizgowego elastomeru i wyposażony w rozsuwany mechanizm sprężynowy.
   139,00
   PLN
  • Kenu Airframe Magnetic Uniwersalny Uchwyt Magnetyczny W Kratkę 360° Pivot (Czarny)
   Kenu Airframe Magnetic to kompaktowy uchwyt na smartfona, montowany na kratce nawiewu w samochodzie. Wyposażony w sześć silnych, bezpiecznych magnesów do bezdotykowego mocowania telefonu.
   109,00
   PLN
  • Kenu Airframe Pro Uniwersalny Uchwyt W Kratkę 360° Pivot (Czarny)
   KENU AIRFRAME PRO to najbardziej zaawansowany uchwyt Kenu na smartfona, mocowany na kratkę nawiewu. Pasuje do każdego telefonu i każdego samochodu.
   139,00
   PLN
  • Kenu Airframe+ Car Kit Deluxe Uchwyt Samochodowy + Zestaw Ładujący
   Airframe+ to przenośny uchwyt samochodowy na smartfona, montowany na kratce nawiewu. Nowa odsłona lubianego uchwytu Airframe nadal waży niecałe 30 gramów i oprócz odświeżonego wyglądu oferuje wszystkie funkcjonalności cenione w poprzedniej wersji.
   279,00
   PLN
  • Kenu Airframe+ Uniwersalny Uchwyt Samochodowy W Kratkę (Biały)
   Airframe+ to przenośny uchwyt samochodowy na smartfona, montowany na kratce nawiewu. Nowa odsłona lubianego uchwytu Airframe nadal waży niecałe 30 gramów i oprócz odświeżonego wyglądu oferuje wszystkie funkcjonalności cenione w poprzedniej wersji.
   139,00
   PLN
  • Kenu Airframe+ Uniwersalny Uchwyt Samochodowy W Kratkę (Czarny)
   Airframe+ to przenośny uchwyt samochodowy na smartfona, montowany na kratce nawiewu. Nowa odsłona lubianego uchwytu Airframe nadal waży niecałe 30 gramów i oprócz odświeżonego wyglądu oferuje wszystkie funkcjonalności cenione w poprzedniej wersji.
   139,00
   PLN
  • Kenu Airvue Uchwyt Do Zagłówka Na Tablet Lub Telefon
   Airvue to przenośny uchwyt samochodowy na tablet, montowany na zagłówku fotela. Pozwala wygodnie oglądać filmy lub grać w gry podczas długich, nużących podróży, a dzięki rozsuwanemu mechanizmowi obsługuje wszystkie najpopularniejsze modele tabletów, w tym iPada mini, iPada Air, iPada Pro oraz większość tabletów z systemem Android.
   259,00
   PLN
  • Promocja
   Moshi iGlaze Armour Etui Aluminiowe iPhone SE / 5S / 5 (Gunmetal Gray)
   Hybrydowy iGlaze Armour firmy Moshi to super eleganckie etui wykonane z materiałów najwyższej jakości. Aluminiowy tył obudowy (wycinany diamentowo) połączony został z elastyczną powłoką o właściwościach absorbujących, która chroni opływowe kształty iPhone'a 5/5s/SE. Etui jest jednocześnie bardzo cienkie i nie powiększa telefonu, który dzięki niemu prezentuje się jeszcze bardziej okazale i nie wyślizguje się tak łatwo z ręki.
   184,99
   PLN
   Stara cena: 189,00
  • Promocja
   Moshi iGlaze Armour Etui Aluminiowe iPhone SE / 5S / 5 (Rose Gold)
   Hybrydowy iGlaze Armour firmy Moshi to super eleganckie etui wykonane z materiałów najwyższej jakości. Aluminiowy tył obudowy (wycinany diamentowo) połączony został z elastyczną powłoką o właściwościach absorbujących, która chroni opływowe kształty iPhone'a 5/5s/SE. Etui jest jednocześnie bardzo cienkie i nie powiększa telefonu, który dzięki niemu prezentuje się jeszcze bardziej okazale i nie wyślizguje się tak łatwo z ręki.
   184,99
   PLN
   Stara cena: 189,00
  • Promocja
   Moshi iGlaze XT Etui Obudowa iPhone SE / 5S / 5 (Przezroczysty)
   Etui iGlaze renomowanej marki Moshi to wspaniały dodatek do każdego iPhone'a. Etui jest super cienkie i zostało dopasowane do obudowy telefonu w taki sposób, aby nie powiększało go optycznie. Specjalna powłoka sprawia, że etui jest też bardzo przyjemne w dotyku i dzięki temu świetnie leży w dłoni. Użytkownik może też bez problemów obsługiwać wszystkie przyciski oraz obsługiwać ekran dotykowy. Dodatkową zaletą etui jest specjalnie zaprojektowana ramka aparatu, która nie odbija światła podczas robienia zdjęć z lampą błyskową. Producent zaleca również...
   134,99
   PLN
   Stara cena: 139,00
  • Moshi Integra Kabel Kabel Lightning 1,2m MFI (Crimson Red)
   Moshi Integra to kabel do ładowania oraz synchronizacji danych, wykonany z wysokogatunkowego kevlaru firmy DuPont, który przeszedł rygorystyczne testy przekraczające 20 000 cykli zginania pod kątem 180 stopni. Oplot kabla z balistycznego nylonu przeciwdziała uszkodzeniom na skutek ścierania, a obudowa wtyków z anodyzowanego aluminium gwarantuje wytrzymałość, przez długi czas. Moshi Integra mierzy 1,2 m długości oraz posiada certyfikat MFi, zapewniając wysoką moc wyjściową wynoszącą 12 W. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, gwarantują długą i...
   119,00
   PLN