iPhone 4s

Części zamienne – iPhone 4S

Premiera telefonu iPhone 4S miała miejsce 4 października 2011 roku. Powiedzieć, że mimo upływu lat, telefon ten nadal cieszy się popularnością, to nic nie powiedzieć. iPhone 4S to zdecydowanie jeden z najbardziej udanych modeli marki Apple, co potwierdzają opinie użytkowników na całym świecie. Mimo stosunkowo małego, 3,5-calowego ekranu, wyświetlacz LCD oferuje dobrą jakość wyświetlania grafiki i zdjęć, a system operacyjny działa bez zarzutu. Atutem urządzenia jest pojemna bateria, która zapewnia wydajne i ekonomiczne użytkowanie telefonu, także przy dużej intensywności.

 

Mając świadomość, jak dużą popularnością cieszy się wśród użytkowników iPhone 4S, przygotowaliśmy bogatą paletę podzespołów i części zamiennych, które pozwolą w pełni cieszyć się możliwościami oferowanymi przez flagowca marki Apple. Części i akcesoria do iPhone 4S, dostępne w naszej ofercie, takie jak: wyświetlacz LCD, szybka na ekran dotykowy, bateria czy głośnik, to produkty o sprawdzonej i potwierdzonej jakości, dzięki czemu możesz być pewien, że wyposażysz swój telefon w części zamienne najwyższej jakości. Kupiona w naszym sklepie bateria, digitizer, taśma czy obudowa, zapewni ci wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie telefonu.

 

Akcesoria i podzespoły – iPhone 4S

Oprócz najwyższej jakości części oraz ich zgodności ze specyfikacją urządzeń produkowanych przez Apple, zakupy w naszym sklepie dostarczają także wielu innych korzyści. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, łączymy komfort obsługi z atrakcyjną ceną, dzięki czemu dajemy ci szereg wygodnych możliwości zapłaty za zamówione części zamienne, a także wiele opcji dostawy lub odbioru osobistego w naszym sklepie w Warszawie. Zapraszamy do zakupów.

Aktywne filtry: