Aktywne filtry:

iPhone 4

Części zamienne – iPhone 4G

Zaprezentowany kilka lat temu iPhone 4G, szybko okrzyknięty został wielkim sukcesem marki Apple. Szereg innowacyjnych rozwiązań, m.in. wprowadzenie możliwości wideo-rozmów, doskonała jakość odtwarzanej muzyki czy świetne zdjęcia wykonywane aparatem, to tylko niektóre zalety wydajnego i funkcjonalnego telefonu, dostępnego w dwóch wersjach pamięci: 16 i 32 GB.

 

Wiele osób, czy to z sentymentu, przywiązania czy innych powodów, mimo pojawiania się na rynku kolejnych modeli, wiernie trwa przy iPhone 4G, doceniając jego funkcjonalność, wydajność oraz kompleksowy charakter. W trosce o umożliwienie kolejnych lat z tym kultowym dla wielu osób urządzeniem nasz sklep internetowy przygotował szeroką ofertę części zamiennych, podzespołów i akcesoriów do iPhone 4G. W naszej ofercie znajdziesz zarówno digitizer, jak i głośnik czy silnik wibracji. Posiadamy także wiele innych, poszukiwanych akcesoriów, jak np.: bateria, tylna obudowa czy przednia szybka na wyświetlacz LCD.

 

 iPhone 4G – akcesoria i podzespoły

Wszystkie oferowane przez nasz sklep części zamienne i podzespoły do iPhone 4G, posiadają gwarancję producenta. Daje ona pewność bezproblemowego i wydajnego użytkowania, jak również zgodności ze specyfikacją urządzeń tworzonych przez Apple. Gwarantujemy liczne promocje i obniżki cenowe, zachęcając jednocześnie do systematycznego śledzenia naszej oferty.

 

Pusto :(

Promocje

potrzebujesz porady ?

+48 666 733 744

Jesteśmy do Twojej dyspozycji: Pon - Pt 9 - 19, Sob 10 - 14