Ochrona ekranu iPhone Xs Max 6,5"

Aby ochrona ekranu Twojego iPhone Xs Max 6,5'' była kompleksowa i niezawodna, postaw na sprawdzone markowe części zamienne i komponenty. Akcesoria, takie jak obudowy, szkło na ekran czy etui UAG Plasma pozwolą chronić Twój smartfon Apple, zabezpieczając go przed skutkami uszkodzeń mechanicznych.

 

Tym, co wyróżnia nasze etui, szkła i inne markowe akcesoria jest atrakcyjna cena oraz fakt, że zostały dostarczone przez renomowanych producentów, od lat produkujących swoje komponenty do urządzeń Apple. U nas zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz szybką dostawę zamówionych produktów. Asortyment, jaki oferuje nasza hurtownia akcesoriów telefonicznych, z pewnością pozwoli wybrać produkty w pełni odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom.

Aktywne filtry:

-
Wybierz
 • Szkło (7 )
  • Moshi IonGlass Privacy Szkło Hartowane 9H Na Cały Ekran iPhone Xs Max (Black)
   Moshi IonGlass Privacy to najnowszej generacji szkło ochronne firmy Moshi, które od innych szkieł odróżnia dbałość nie tylko o bezpieczeństwo samego ekranu telefonu, ale również o wrażliwe treści na nim wyświetlane.
   209,00
   PLN
  • Moshi IonGlass Szkło Hartowane 9H Na Cały Ekran iPhone Xs Max (Black)
   Nowej generacji szkło ochronne Moshi typu edge-to-edge do iPhone’a Xs Max. Struktura szkła została wzmocniona w technologii IonGlass™, dzięki czemu jest ono znacznie wytrzymalsze od zwykłych hartowanych szkieł. Jego zaawansowany kształt dopasowuje się do całej powierzchni wyświetlacza – wraz z zaokrąglonymi rogami, tak aby chronić cały przód telefonu.
   199,00
   PLN
  • Mr. Monkey Glass 5D Strong HD Szkło Hartowane 9H Na Cały Ekran iPhone XS Max (Czarna Ramka)
   5D Mr. Monkey Glass to wysokiej jakości szkło hartowane posiadające szybko schnący klej na całej powierzchni klejenia.
   79,00
   PLN
  • Nowość
   Puro Premium Full Edge Szkło Hartowane 9H Na Cały Ekran iPhone Xs Max (Czarna Ramka)
   Wyposaż ekran swojego iPhone’a w najlepszą zbroję przeciw zadrapaniom, uderzeniom i wstrząsom, wykorzystując prawdziwe szkło ochronne . Puro Premium Full Edge to wysokiej jakości szkło ochronne z indeksem twardości 9H, które jest niemalże całkowicie odporne na zarysowania oraz stłuczenia. Szkło dzięki swoim właściwościom dodatkowo niweluje występowanie nieestetycznych śladów po ciągłym korzystaniu z dotykowego ekranu. Instalacja szkła zajmuje dosłownie chwilkę, dzięki szybkiemu pozbywaniu się powietrza, które zdążyło się nagromadzić podczas aplikacji....
   99,00
   PLN
  • Nowość
   Puro Szkło Hartowane 9H Na Ekran iPhone Xs Max
   Wyposaż ekran swojego smartfona w najlepszą zbroję przeciw zadrapaniom, uderzeniom i wstrząsom, wykorzystując prawdziwe szkło ochronne o twardości wynoszącej 9H.
   89,00
   PLN
  • X-Doria Defense Glass Szkło Hartowane 9H Na Cały Ekran iPhone Xs Max (Czarna Ramka)
   Wykonana z najwyższej jakości japońskiego szkła ochrona ekranu cechuje się twardością wynoszącą 9H, gwarantując wysokie bezpieczeństwo wyświetlacza telefonu przed jego zarysowaniem lub rozbiciem. Samo przylegające szkło umożliwia łatwe wypuszczenie pęcherzyków powietrza, które mogły się nagromadzić w trakcie instalacji pod jego powierzchnią. Grubość szkła wynosząca zaledwie 0,50 mm pozwala na bardzo dobrą integrację z ekranem urządzenia, gwarantując jednocześnie przejrzystość oraz niezakłóconą czułość wyświetlacza.
   69,00
   PLN
  • Bestseller
   Bestseller
   Zagg InvisibleShield Glass+ Szkło Hartowane 9H Na Ekran iPhone Xs Max
   Oryginalne szkło hartowane firmy Zagg dedykowane dla iPhone Xs Max. Ze względu na charakterystykę budowy ekranu tego smartfona szkło jest mniejsze niż cały przedni panel. Zapewnia możliwie maksymalne pokrycie płaskiej części wyświetlacza bez zaokrągleń tak, aby pasowało z większością etui. Wykonane z 4 powłok o najwyższej twardości 9H ochroni Twój ekran przed zarysowaniami i uszkodzeniem.
   119,00
   PLN