Części zamienne iPhone 5c

Aktywne filtry:

-
Wybierz
 • Czarny (3 )
  • Wyświetlacz Ekran Lcd Szybka iPhone 5C (Czarny) (Jakość AAA)
   Fabrycznie nowy wyświetlacz z warstwą dotykową o wysokiej jakości AAA. Działanie wyświetlacza i panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z telefonem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
   109,00
   PLN
  • Bateria Akumulator 1560 mAh iPhone 5C (Jakość HQ)
   Fabrycznie nowa bateria o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie akumulatora jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Część posiada fabryczne folie ochronne.
   59,00
   PLN
  • Bestseller
   Bestseller
   Wyświetlacz Ekran Lcd Szybka iPhone 5C (Czarny) (Jakość HQ)
   Fabrycznie nowy wyświetlacz w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ - High Quality. Działanie wyświetlacza i panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z telefonem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
   129,00
   PLN
  • Antena Wi-Fi iPhone 5C
   Fabrycznie nowa taśma flex anteny Wi-Fi o bardzo wysokiej jakość HQ. Działanie taśmy flex jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające element przed uszkodzeniem.
   49,00
   PLN
  • Buzzer Dolny Głośnik Dźwięków Dzwonka iPhone 5C
   Fabrycznie nowy buzzer odpowiadający za dźwięki dzwonka o bardzo wysokiej jakość HQ. Działanie głośnika jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części.
   39,00
   PLN
  • PRZEDNIA KAMERA CZUJNIK ZBLIŻENIOWY ŚWIATŁA TAŚMA FLEX - IPHONE 5C
   39,00
   PLN
  • PRZYCISK HOME BUTTON IPHONE 5C
   Fabrycznie nowy przycisk home o bardzo wysokiej jakość HQ. Działanie klawisza jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części.
   19,00
   PLN
  • Przycisk Home Button Taśma Flex iPhone 5C
   Fabrycznie nowa taśma przycisku home o bardzo wysokiej jakość HQ. Działanie taśmy flex jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające element przed uszkodzeniem.
   25,00
   PLN
  • Przycisk Włącznika Power Głośności Taśma Flex iPhone 5C
   45,00
   PLN
  • Ramka Wyświetlacza Z Klejem Hot Glue iPhone 5C (Czarny)
   9,00
   PLN
  • Tylna Kamera Aparat iPhone 5C
   Fabrycznie nowa tylna kamera o bardzo wysokiej jakość HQ. Działanie aparatu jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające element przed uszkodzeniem.
   69,00
   PLN
  • Złącze Gniazdo Ładowania Lightning Mikrofon HF Audio iPhone 5C (Czarny)
   Fabrycznie nowe gniazdo ładowania o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie taśmy ładowania jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające element przez rysami.
   35,00
   PLN