Części zamienne iPad 4 Retina

Aktywne filtry:

-
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 4 Retina (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybka przez rysami.
  89,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 4 Retina (Biały) (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  199,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer iPad 4 Retina (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybka przez rysami.
  89,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 4 Retina (Czarny) (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  199,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer Komplet iPad 4 Retina (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  119,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer Komplet iPad 4 Retina (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  119,00
  PLN
 • Wyświetlacz Lcd Ekran iPad 4 Retina (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowy wyświetlacz o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie wyświetlacza jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. LCD wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia ekranu z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
  279,00
  PLN
 • GNIAZDO ZŁĄCZE ŁADOWANIA TAŚMA FLEX IPAD 4 RETINA (CZARNY)
  Fabrycznie nowe gniazdo ładowania o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie taśmy flex jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części.
  39,00
  PLN
 • PRZYCISK HOME BUTTON TAŚMA FLEX IPAD 4 RETINA
  Fabrycznie nowa taśma flex przycisku głównego home o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcji przycisku jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części.
  49,00
  PLN
 • Promocja
  Tylny Korpus Obudowy iPad 4 Retina (Wi-Fi + 3G)
  Fabrycznie nowy tylny korpus obudowy o bardzo wysokiej jakości HQ. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające element przez rysami.
  199,00
  PLN
  Stara cena: 299,00
 • Promocja
  Tylny Korpus Obudowy iPad 4 Retina (Wi-Fi)
  Fabrycznie nowy tylny korpus obudowy o bardzo wysokiej jakości HQ. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające element przez rysami.
  199,00
  PLN
  Stara cena: 299,00