Części zamienne iPad Mini 2 Retina

Aktywne filtry:

-
 • GNIAZDO ZŁĄCZE DOTYK FPC DIGITIZER IPAD MINI / MINI 2 RETINA
  Fabrycznie nowe gniazdo złącze FPC odpowiadające za funkcje dotyku. Część odpowiada za połączenie taśmy od szybki dotykowej do płyty głównej urządzenia.
  39,00
  PLN
 • GNIAZDO ZŁĄCZE FPC WYŚWIETLACZA LCD IPAD MINI / MINI RETINA
  Fabrycznie nowe gniazdo złącze FPC odpowiadające za działanie wyświetlacza. Część odpowiada za połączenie taśmy od szybki dotykowej do płyty głównej urządzenia.
  49,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad Mini 2 Retina (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba dotykowa w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcji dotykowych jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  99,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad Mini 2 Retina (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba dotykowa w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcji dotykowych jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  99,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Wyświetlacz Lcd Ekran iPad Mini 2 Retina (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowy wyświetlacz o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie wyświetlacza jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Wyświetlacz LCD wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia ekranu z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
  399,00
  PLN