Części zamienne iPad Mini

Aktywne filtry:

-
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad Mini (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową wraz ze złączem IC w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  89,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad Mini (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową wraz ze złączem IC w kolorze czarny o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybka przez rysami.
  89,00
  PLN
 • Wyświetlacz Lcd Ekran iPad Mini (Jakość OEM)
  Nowy wyświetlacz o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie wyświetlacza jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. LCD wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia ekranu z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
  299,00
  PLN
 • Bateria Akumulator 4440 mAh iPad Mini (Jakość OEM)
  Nowa bateria o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie baterii jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Akumulator wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia taśmy IC z urządzeniem.
  199,00
  PLN
 • GNIAZDO ZŁĄCZE DOTYK FPC DIGITIZER IPAD MINI / MINI 2 RETINA
  Fabrycznie nowe gniazdo złącze FPC odpowiadające za funkcje dotyku. Część odpowiada za połączenie taśmy od szybki dotykowej do płyty głównej urządzenia.
  39,00
  PLN
 • GNIAZDO ZŁĄCZE FPC WYŚWIETLACZA LCD IPAD MINI / MINI RETINA
  Fabrycznie nowe gniazdo złącze FPC odpowiadające za działanie wyświetlacza. Część odpowiada za połączenie taśmy od szybki dotykowej do płyty głównej urządzenia.
  49,00
  PLN