Pokaz filtry

Aktywne filtry:

Samsung Galaxy S9 Plus

To model, dla którego najbardziej charakterystyczną cechą jest wodoszczelna obudowa oraz bardzo jasny, profesjonalny wyświetlacz typu AMOLED. Producenci samsunga zwracają ogromną uwagę na obecność funkcji dual sim, która jest szczególnie przydatna dla osób korzystających zarówno z prywatnego, jak i służbowego numeru telefonu. Niewątpliwie świetnym aspektem tego urządzenia jest także wydajny procesor oraz wyjątkowo duża pamięć RAM, bo obejmująca aż 6 GB i doskonałej jakości zdjęcia, które robi wbudowany aparat. Użytkownicy chwalą dodatkowo satysfakcjonującą długość pracy urządzenia, a więc wydajność wykorzystywanej baterii, która pozwala korzystać z telefonu bez przerwy nawet przez 1,5 dnia. 

 

Etui, pokrowce i ochrona do Samsung Galaxy S9+ Plus

Nowoczesny i profesjonalny sprzęt, aby swoje funkcje spełniał jak najdłużej, potrzebuje dobrego zabezpieczenia. Wszelkie czynniki zewnętrzne takie jak kurz, wilgoć, woda czy też mechaniczne uszkodzenia. W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu szereg pokrowców i dodatków, które zapewnią 100% ochronę Waszego sprzętu. Wśród obudów znajdziecie między innymi te silikonowe, ale też mocniejsze z klapką, jak i najpopularniejsze ostatnimi czasy na rynku - obudowy pancerne. Chcąc jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo swojego sprzętu, warto zainwestować również w szkło hartowane lub specjalną folię, które uchronią ekran od wszelkich pęknięć, zarysowań i uszkodzeń. Inwestycja w bezpieczeństwo to ważna rzecz, która przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym, pozwoli dłużej cieszyć się Wam sprzętem w najlepszym stanie.

 

Akcesoria do Samsung Galaxy S9+ Plus

Wśród akcesoriów kompatybilnych z telefonem Samsung Galaxy S9 Plus, w naszej ofercie znajdziecie Państwo ładowarki do telefonu, power banki i kable USB. Warto zainwestować w specjalnie dedykowane dla sprzętu dodatki i akcesoria, które zapewnią mu dłuższą funkcjonalność i skuteczność. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi specjaliści zaspokoją wszelką Państwa wiedzę. Wystarczy się z nami skontaktować, abyśmy pomogli Państwu dobrać odpowiedni sprzęt, zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Promocje

potrzebujesz porady ?

+48 666 733 744

Jesteśmy do Twojej dyspozycji: Pon - Pt 9 - 19, Sob 10 - 14