Ładowarki sieciowe iPhone 7 Plus 5,5"

Aktywne filtry:

 • Apple A1400 Oryignalna Ładowarka Sieciowa 5W
  Ten ultrakompaktowy i wygodny zasilacz USB zaprojektowany przez firmę Apple świetnie nadaje się do ładowania iPhone’a lub iPoda w domu, w podroży i wszędzie tam, gdzie nie da się podłączyć tych urządzeń do komputera. Współpracuje z każdym telefonem iPhone i wszystkimi modelami Apple Watch oraz iPoda ze złączem dokującym lub złączem Lightning. Zasilacz ma stałe bolce zgodne ze standardami Unii Europejskiej, umożliwiające użytkowanie w Europie kontynentalnej.
  69,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Apple MD836ZM/A Oryginalna Ładowarka Sieciowa USB 12W A1401
  Ten kompaktowy, wygodny zasilacz USB świetnie nadaje się do ładowania iPhone'a, iPada lub iPoda ze złączem Lightning w domu, w podróży i wszędzie tam, gdzie nie da się ich podłączyć do komputera. Możesz podłączyć zasilacz bezpośrednio do urządzenia za pomocą złącza Lightning.
  79,00
  PLN
 • Native Union Eclipse Charger Ładowarka Sieciowa 3x USB (White)
  Eclipse Charger to stacja ładująca wyposażona w trzy porty USB, zapewniająca szybkie, bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych z natężeniem do 7,8 A (do 2,4 A dla portu USB A i do 3 A dla portu USB C). Technologia Smart IC automatycznie rozpoznaje parametry wejściowe podłączonego urządzenia, by móc ładować je z maksymalną prędkością.
  339,00
  PLN
 • Promocja
  Puro Fast Charging Station Uniwersalna Sieciowa Stacja Ładująca 6A 6x USB (Biały)
  Seria akcesoriów Puro przeznaczonych do ładowania urządzeń mobilnych, wyposażona w wyjątkową technologię, która przyspiesza cały proces oraz czyni go maksymalnie bezpiecznym.
  204,99
  PLN
  Stara cena: 209,00