Ładowarki bezprzewodowe iPhone 7 4,7"

Aktywne filtry:

 • Promocja
  Mophie Wireless Charging Base Bezprzewodowa Ładowarka Fast Charge 7,5W
  Nowa podstawka do ładowania bezprzewodowego od mophie to wynik bliskiej współpracy z Apple. Połączenie najnowszej technologii Apple z doświadczeniem mophie w dziedzinie przenośnych ładowarek pozwoliło stworzyć stację zgodną ze standardami ładowania indukcyjnego Qi, umożliwiającą ładowanie iPhone’a z mocą do 7,5 W.
  269,00
  PLN
  Stara cena: 289,00
 • Mophie Wireless Charging Base Bezprzewodowa Ładowarka QI
  Podstawka Mophie Charge Force sprawia, że ładowanie telefonu w domu czy biurze jest bajecznie proste. Wystarczy przyłożyć telefon w obudowie mophie juice pack wireless do uchwytu i ustawić go w dowolnej, wygodnej dla siebie pozycji. Ładowanie rozpocznie się automatycznie, bez podłączania kabli i naciskania przycisków – prosto i wygodnie.
  199,00
  PLN
 • Moshi Otto Q Wireless Charging Pad Bezprzewodowa Ładowarka QI (Alphine Grey)
  Bezprzewodowa ładowarka Otto Q z certyfikatem Qi to kolejny wyjątkowy produkt w ofercie Moshi. Elegancki design kryje w sobie najnowsze technologie, które pozwalają na szybkie i bezpieczne ładowanie baterii w telefonie drogą bezprzewodową. Ładowarka w sposób automatyczny rozpoznaje model smartfona i dostosowuje szybkie ładowanie w najnowszych telefonach Apple (7.5 W) lub Samsung (9 W). Zintegrowany moduł Q-coil™ umożliwia ponadto ładowanie telefonu również w etui o grubości nawet 5mm.
  279,00
  PLN
 • Promocja
  Nillkin Magic Disk 4 Wireless Charger Bezprzewodowa Ładowarka QI 9V (Czarny)
  Nillkin magic disk 4 to ładowarka indukcyjna w standardzie QI. Połóż i ładuj! W wersji MAGIC DISK 4 wprowadzono opcję “FAST CHARGE” (musi obsługiwać urządzenie). Kolorowe światła sprawiają, że bezprzewodowa ładowarka Magic dick 4 jest wyjątkowa. Podczas ładowania pojawia się błękitny cyjan, który można wyłączyć za pomocą przycisku. Fajny gadżet techniczny na twoim stole
  124,99
  PLN
  Stara cena: 169,00
 • Promocja
  Ringke Wireless Charging Pad Bezprzewodowa Ładowarka QI 9V (Gray)
  Ładowarka Ringke obsługuje szybkie ładowanie do 9V i jest kompatybilna z każdym smartfonem, który obsługuje standard Qi. Sygnalizuje stan ładowania poprzez wbudowany wskaźnik diodowy. Sylikonowa podkładka chroni smartfon przed zadrapaniami i pozwala na stabilne jego umiejscowienie.
  109,00
  PLN
  Stara cena: 129,00
 • Bestseller
  Bestseller
  X-Doria Pebble Wireless Charger Ładowarka Indukcyjna 10W QI (Czarny)
  Uniwersalna aluminiowa ładowarka indukcyjna X-Doria wyróżnia się dopracowanym i atrakcyjnym wzornictwem. W porównaniu do zwykłych ładowarek indukcyjnych, oferuje też do 25% krótszy czas ładowania baterii w smartfonie. Ładowarka Pebble Wireless Charger wyposażona została również w system automatycznego rozpoznawania telefonów Apple i Samsung (Quick Charge 3.0). Funkcja ta gwarantuje całkowicie bezpieczne przesyłanie energii w standardzie Qi do wybranego urządzenia.
  149,00
  PLN
 • Zens Dual Aluminium Bezprzewodowa Ładowarka 10W
  Bezprzewodowa ładowarka Dual Aluminium ma ultra cienką konstrukcję, która jest wykonana z jednoczęściowego, wysokogatunkowego aluminium i jest zaprojektowana do (szybkiego) ładowania dwóch smartfonów jednocześnie. Ładowarka obsługuje funkcję Apple Fast Charge i ma maksymalną moc wyjściową 20 W, aby umożliwić ładowanie dwóch urządzeń.
  369,00
  PLN
 • Zens Dual+Watch Aluminium Bezprzewodowa Ładowarka 10W
  Bezprzewodowa ładowarka Dual + Watch Aluminium ma ultra cienką konstrukcję, która jest wykonana z jednego kawałka wysokiej jakości aluminium i jest zaprojektowana do (szybkiego) ładowania jednocześnie dwóch smartfonów i zegarka Apple Watch. Ładowarka obsługuje Apple Fast Charge i ma łączną maksymalną moc 20 W, aby zapewnić potrójne ładowanie urządzenia.
  459,00
  PLN
 • Zens Single Aluminium Bezprzewodowa Ładowarka 10W
  Bezprzewodowa ładowarka pojedyńcza ZENS wykonana z aluminium ma ultra cienką konstrukcję i jest zaprojektowana do wydajnego (szybkiego) ładowania jednego urządzenia. Ładowarka obsługuje Apple Fast Charge i posiada maksymalną moc wyjściową 10W. Ładowarka jest dostarczana z plecionym kablem USB-C i adapterem.
  239,00
  PLN