Tablety marki Apple cieszą się olbrzymią popularnością wśród tysięcy użytkowników na całym świecie i to nie tylko z uwagi na ich niepowtarzalny design, ale także ze względu na doskonałe parametry techniczne sprzętu i wysoką niezawodność jego działania. Jeżeli dysponujesz sprzętem marki Apple lub planujesz zakup jednego z modeli tabletów tej marki, w sklepie gsm-parst.pl znajdziesz różnego rodzaju akcesoria i części zamienne do urządzenia iPad Pro 10.5 cala i 12.9 cala. Na ofertę sklepu składają się między innymi elementy ochrony wyświetlacza, różne modele etui, a także wysokiej klasy zamienniki do iPada – podzespoły mniej znanych producentów w jakości oryginału. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i wybierz sprzęt jak najlepiej dopasowany do własnych potrzeb.

 

Etui do iPada, pokrowce iPad

Mobilne urządzenia elektroniczne, takie jak tablety, w sposób szczególny narażone są na uszkodzenie ich ekranów i obudów. Drobne rysy nie tylko w negatywny sposób odbijają się na wyglądzie urządzenia, ale mogą również przeszkadzać w jego użytkowaniu. Jeżeli chcesz zabezpieczyć swój tablet marki Apple przed ryzykiem porysowania jego obudowy, wybierz wysokiej klasy pokrowiec, który osłoni tył urządzenia lub całą jego powierzchnię, łącznie z wyświetlaczem. Taka dodatkowa ochrona ekranu to ciekawe uzupełnienie dla standardowych powłok ochronnych i idealny sposób na zabezpieczenie tej kategorii sprzętu przed jego przypadkowym uszkodzeniem, zwłaszcza podczas transportu. Prezentowane pokrowce do doskonały wybór dla osób noszących tablety w torebkach, plecakach czy torbach typu sportowego.

 

Części zamienne do iPada, zamienniki

Pomimo dużej staranności w obchodzeniu się z tabletem, wciąż istnieje pewne ryzyko jego przypadkowego uszkodzenia. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, w naszym sklepie z częściami zamiennymi dedykowanych urządzeniom marki Apple znajdziesz nowe podzespoły w niskich cenach. Są to przede wszystkim kompletne wyświetlacze i szyby dotykowe, czyli ten element tabletu, który najczęściej ulega uszkodzeniu. Prezentowane kategorie podzespołów technicznych to przystępny cenowo sprzęt w jakości oryginału, charakteryzujący się pełną kompatybilnością z wybranymi modelami urządzeń Apple, trwały i bezpieczny w użytkowaniu. Jeżeli interesuje Cię możliwość zakupu tańszego zamiennika zamiast oryginału, poznaj pełen asortyment oferowanych przez nas produktów i wybierz model ekranu dopasowany do charakterystyki technicznej Twojego tabletu.

 

Ochrona ekranu iPad, szkło hartowane do iPad

Drobne rysy pojawiające się na powierzchni wyświetlacza z czasem mogą zacząć przeszkadzać w wygodnej obsłudze urządzenia, zwłaszcza w pełnym słońcu. Jeśli chcesz uniknąć sytuacji z mocno porysowanym ekranem swojego tabletu Apple, zainwestuj w wysokiej klasy szkło ochronne. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów szkieł ochronnych o różnym poziomie twardości, przeznaczonych do zabezpieczenia wyświetlacza, minimalizujących ryzyko jego przypadkowego porysowania, pęknięcia czy stłuczenia. Instalacja dodatkowej powłoki zabezpieczającej ekran w połączeniu z zakupem wysokiej jakości pokrowca na tablet to najlepszy sposób na ochronę swojego urządzenia przed uszkodzeniem. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem oferowanych przez nas produktów i wyboru jednego z nich. Polecamy!

Aktywne filtry:

 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 2 (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ - High Quality. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  69,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 2 (Biały) (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości OEM - część fabryczna jakości oryginału. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  159,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 2 (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową o bardzo wysokiej jakości HQ - High Quality. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  69,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 2 (Czarny) (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  159,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer iPad 3 (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szybka z warstwą dotykową w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  79,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 3 (Biały) (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z telefonem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  179,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer iPad 3 (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  79,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 3 (Czarny) (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z telefonem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  179,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 4 Retina (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybka przez rysami.
  89,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 4 Retina (Biały) (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  199,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer iPad 4 Retina (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybka przez rysami.
  89,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad 4 Retina (Czarny) (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  199,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer iPad Air (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  109,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad Air (Biały) (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową o bardzo wysokiej jakości OEM. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  229,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer iPad Air (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  109,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad Air (Czarny) (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową o bardzo wysokiej jakości OEM. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  229,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad Mini (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową wraz ze złączem IC w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybkę przez rysami.
  89,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer iPad Mini (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z warstwą dotykową wraz ze złączem IC w kolorze czarny o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie panela dotykowego jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybka przez rysami.
  89,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer Komplet iPad 2 (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  99,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer Komplet iPad 2 (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  99,00
  PLN
 • Szyba Dotykowa Digitizer Komplet iPad 3 (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  109,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer Komplet iPad 3 (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  109,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer Komplet iPad 4 Retina (Biały) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze białym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  119,00
  PLN
 • Bestseller
  Bestseller
  Szyba Dotykowa Digitizer Komplet iPad 4 Retina (Czarny) (Jakość HQ)
  Fabrycznie nowa szyba z digitizerem w kolorze czarnym o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie funkcje dotyku są testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Panel dotykowy wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia digitizera z urządzeniem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające szybę przez rysami.
  119,00
  PLN
 • Wyświetlacz Lcd Ekran iPad 2 (Jakość OEM)
  Nowy wyświetlacz o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie wyświetlacza jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. LCD wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia ekranu z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
  299,00
  PLN
 • Wyświetlacz Lcd Ekran iPad 3 (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowy wyświetlacz o bardzo wysokiej jakości OEM. Działanie wyświetlacza jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. LCD wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia ekranu z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
  229,00
  PLN
 • Wyświetlacz Lcd Ekran iPad 4 Retina (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowy wyświetlacz o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie wyświetlacza jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. LCD wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia ekranu z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
  279,00
  PLN
 • Polecany
  Polecany
  Wyświetlacz Lcd Ekran iPad Air (Jakość OEM)
  Nowy wyświetlacz o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie wyświetlacza jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. LCD wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia ekranu z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
  369,00
  PLN
 • Wyświetlacz Lcd Ekran iPad Mini (Jakość OEM)
  Nowy wyświetlacz o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie wyświetlacza jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. LCD wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia ekranu z tabletem. Część posiada fabryczne folie ochronne zabezpieczające wyświetlacz przez rysami.
  299,00
  PLN
 • Antena GPS iPad Air
  Fabrycznie nowa taśma flex anteny GPS o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie taśmy flex jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części.
  39,00
  PLN
 • Antena Wi-Fi Bluetooth iPad 2
  Fabrycznie nowa taśma flex anteny Wi-Fi i bluetooth o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie taśmy flex jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części.
  19,00
  PLN
 • Antena Wi-Fi Bluetooth iPad 3
  Fabrycznie nowa antena Wi-Fi Bluetooth o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie anteny jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Część posiada fabryczny klej ułatwiający montaż elementu w urządzeniu.
  29,00
  PLN
 • Antena Wi-Fi iPad Air
  Fabrycznie nowa antena Wi-Fi o bardzo wysokiej jakości HQ. Działanie anteny jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części.
  39,00
  PLN
 • Bateria Akumulator 11560 mAh iPad 3 (Jakość OEM)
  Fabrycznie nowa bateria o pojemności 11560 mAH o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie baterii przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Akumulator posiada zero cykli ładowania. Nowoczesne ogniwa litowo-jonowe pozwalają na bardzo długi czas użytkowania telefonu. Bateria wyposażona jest w dwa układy zabezpieczające IC, nie posiada efektu pamięci. Zapewnia ponad 10-cio godzinny czas pracy urządzenia.
  169,00
  PLN
 • Bateria Akumulator 4440 mAh iPad Mini (Jakość OEM)
  Nowa bateria o bardzo wysokiej jakości OEM - część zamienna jakości oryginału. Działanie baterii jest testowane przez nasz serwis więc masz 100% pewność, że nie dostaniesz uszkodzonej części. Akumulator wyposażony jest w fabryczną taśmę z numerami seryjnymi producenta służącą do połączenia taśmy IC z urządzeniem.
  199,00
  PLN