Samsung

Części zamienne i akcesoria do telefonów Samsung

W asortymencie sklepu internetowego Gsm-parts.pl posiadamy duży wybór wysokiej klasy części zamiennych dedykowanych do telefonów i smartfonów Samsung. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim fabrycznie nowe wyświetlacze o bardzo wysokiej jakości OEM oraz ORG. Ich działanie wraz z panelami dotykowymi zostało starannie przetestowane przez nasz serwis, więc możesz mieć 100% pewności, że nie dostaniesz uszkodzonej części.

 

Obok wyświetlaczy, w naszej ofercie można również znaleźć szeroką gamę etui typu case, zaprojektowanych w celu zapewnienia optymalnej ochrony urządzenia oraz zachowania jego stylu i elegancji. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii zwiększają odporność na wstrząsy, rozpraszając powstałą siłę i chroniąc telefon przed nieodwracalnym uszkodzeniem. Oferowane pokrowce zapewniają dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd oraz portów, nie ograniczając funkcjonalności sprzętu, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swojego urządzenia. Dostawcą etui do naszego sklepu są wyłącznie znane i cenione na rynku marki takie jak, chociażby CASE-MATE, OTTERBOX, MUJJO oraz GRIFFIN.

 

Poza pokrowcami posiadaczom telefonów Samsung możemy zaproponować także nowej generacji szkło hartowane, posiadające atomowo wzmacnianą konstrukcję, która jest nieporównywalnie twardsza i nawet do 40% cieńsza od tradycyjnych folii ze szkła. Dzięki swoim właściwościom dodatkowo niweluje występowanie nieestetycznych śladów po ciągłym korzystaniu z wyświetlacza dotykowego. Idealnie zaokrąglone narożniki oraz perfekcyjnie wycięte otwory sprawiają, że ochrona ekranu może zostać bezproblemowo dopasowana do panelu urządzenia bez obawy o powstanie pęcherzyków powietrza.

 

Zarówno części zamienne, jak i akcesoria znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego są dedykowane do wielu różnego rodzaju modeli telefonów Samsung, w tym między innymi takich jak Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 Plus, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S8 Plus, Samsung Galaxy S7 Edge oraz Samsung Galaxy A.

 

Aktywne filtry: